Motosikletler.net

Ülkemizde sayısız araba sitesi olmasına karşın doyurucu bilgiler içeren motosiklet sitesi sayısı bir elin parmaklarını geçmiyor maalesef. Oysa Türkiye'de her gün yüzlerce motosiklet trafiğe çıkıyor. Bu siteler de genellikle bilgi paylaşımından ziyade motosiklet alım ve satımına odaklanmış durumda.

Biz de 2007 senesinden beri bu açığı kapatmak için ekibimizle beraber  faydalı bilgiler paylaşmaya çalıştığımız blogumuz, bugüne kadar on milyon sayfa gösterimi yaptı. Bu rakam 2008 senesinden itibaren hızla yükselişe geçti ve 2011 Haziran'ında aylık 250 bin tekil ziyaretçi ve 2,5 milyona yakın sayfa gösterimi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen motosiklet blogu olmayı başardık.

Tabi ki başlarda ziyaretçi sayımız azken her şey daha kolaydı. Ziyaretçi sayımız arttıkça sitemize yeni editörler alma ihtiyacı doğdu. Bu editörler sitemizin sadık ve deneyimli kullanıcıları arasından gönüllülük esasına göre belirlendi.

Şimdilik hala güncel motosiklet haber ve makaleleri ile motosikletlerin teknik bilgilerinin yayınlandığı blogumuzu çok yakında büyük bir portala dönüştürmeyi planlıyoruz. Şayet sizlerden de olumlu geri bildirim alırsak sitemize motosiklet ilanları kategorisi ve motosiklet forumu eklemeyi düşünüyoruz. Bu planlarımız kesinlikle mevcut halde yayınlanan blogumuzun yayın kalitesini etkilemeyecek. Bilakis biz sitemizin motosiklet tutkunları için daha da yararlı olacağını tahmin ediyoruz. Motosikletler.Net ile ilgili tüm güncel haber ve duyuruları bundan böyle bu sayfamızda yapacağız. Hepiniz sağlıcakla kalın.
Motosikletler.net Motosikletler.net Reviewed by admin on Mayıs 19, 2009 Rating: 5

Hiç yorum yok

Yorum göndermek için, yorumlama biçiminden adı/URL yazan yeri seçin.Profili düzenle ekranında Ad yazan kısma adınızı yazıp devam tuşunu tıklayın.Daha sonra yorumunuzu gönderebilirsiniz.