Ana içeriğe atla

Honda Spacy Scooterı satışa sunuyor

Honda Spacy Scooterı satışa sunuyor


 


Honda'nın, Motoplus 2010 motosiklet fuarında tanıtımını yaptığı yeni scooter modeli Spacy'nin satışına 10 Nisan'dan itibaren Honda motosiklet bayilerinde başlanacakmış.

Honda'dan yapılan açıklamalara göre, Spacy'nin, pratikliği ve sunduğu özelliklerle hem kişisel hem de ticari kullanımlar için mükemmel bir scooter olduğu belirtildi.

Güçlü ve güven veren performansı, kullanım kolaylığı, "her yere gider" stili ile yeni Spacy'nin kullanıcısına konfor ve keyfi bir arada sunmayı vaat ettiği, Euro-3 standartlarını karşılayan enjektörlü motorunun yüksek bir performans sergilediği ve yakıt ekonomisinden ödün vermediği vurgulanan açıklamada, şunlar kaydedildi:

"Spacy'nin yenilikçi motor bağlantılarının daha yumuşak bir sürüş için titreşim hissini minimuma indiriyor. Mükemmel orantılanmış ağırlığı ise yoğun trafik koşullarında dahi kolay kullanım sağlayarak kullanıcısına yardımcı oluyor. Konforlu sele dizaynı iki kişilik kullanımlarda dahi sürücüye ve yolcuya rahat bir seyahat imkanı sunarken aynı zamanda tam boy bir kaskın rahatça sığdığı bir yükleme alanı oluşturuyor. Birbiri ile tam uyumlu çalışan süspansiyon ve fren sistemi, Spacy'nin dengeli frenleme ile güvenli şekilde durmasını sağıyor."

Açıklamada, beyaz, gümüş, füme, mavi ve siyah renk seçeneklerine sahip Spacy'nin 10 Nisandan itibaren Honda bayilerinde 4 bin 080 liradan satışa sunulacak.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Motor Bilgileri Krepaj Nedir

Motor Bilgileri Krepaj Nedir

Yağlamanın veya soğutmanın yetersiz kalması sonucunda pistonun dış yüzünde

segman kanallarında hatta segmanlarda ve segmanın eriyerek pistona kaynaması

ve pistonun silindir içindeki aşağı ve yukarı hareketi sonucunda silindir içinde meydana gelen ağır deformasyon.

öyle olurki slindirde aşağıdan yukarı doğru çok büyük çizikler oluşur makina çok sesli çalışır duman çok çıkar makina çalışırken takırdar.
yapılacak işlem motor sökülecek yeni piston segman takımı alınacak eğer silindir honlamayla çizgiler kaybedebiliniyorsa ucuza hallolur yoksa pistonun 0.25 veya 0.50 daha büyüğü alınır ve silindir o ölçüye tekrar rektifiye edilir.

not:içten yanmalı makinalarda pistonlar 0.25-0.50-0.75-1.0 mm diye büyür unutmayın her makina söküldüğünde mutlaka silindir kapağıda elden geçmelidir.

Kanuni Seyhan 125T Motosiklet

Kanuni Seyhan 125T Motosiklet


Kanuni Seyhan 125T Türkiye'nin en çok satılan motosiklet modellerinden biri.Teknik Özellikleri

Genel Garanti: 2 Yıl Motor Motor Tipi: Tek Silindir 4 Zamanlı
Motor Hacmi: 124 cm3
Motor Çapı: 56.5x49.5 mm
Motor Sıkıştırma: 9,0:1
Motor Soğutma: Hava soğutmalı
Maksimum Güç: 10,74 HP/8600 rpm dev/dk Aktarma Aktarma: Zincir
Şanzıman: 5 Vites  Elektrik Ateşleme: CDI
Çalıştırma: Elektrik / Pedal  Ölçüler Uzunluk: 1945
Genişlik: 940
Yükseklik:

MOTORAN - MORENO 100 Motosiklet Teknik Özellikleri

MOTORAN - MORENO 100 Motosiklet Teknik ÖzellikleriMOTOR TİPİ:Tek silindirli, 4 zamanlı SİLİNDİR HACMİ:97 ccATEŞLEME:Elektronik C.D.I.ÇALIŞTIRMA:Elektronik / Kick starterSOĞUTMA:Hava soğutmalıMAKSİMUM GÜÇ (hp/rpm):4,3/7500MAKSİMUM HIZ:75 km/h VİTES:OtomatikBUYUTLAR(bxexy)mm:1830x690x1050AĞIRLIK:92 kgYAKIT TANKI KAPASİTESİ:5,8 lt.FRENLER:Ön disk / arka kampanaLASTİK ÖLÇÜMLERİ:70/90-14 80/90-14AKÜ:12V-5 AH