Honda Spacy Scooterı satışa sunuyor

Honda Spacy Scooterı satışa sunuyor


 


Honda'nın, Motoplus 2010 motosiklet fuarında tanıtımını yaptığı yeni scooter modeli Spacy'nin satışına 10 Nisan'dan itibaren Honda motosiklet bayilerinde başlanacakmış.

Honda'dan yapılan açıklamalara göre, Spacy'nin, pratikliği ve sunduğu özelliklerle hem kişisel hem de ticari kullanımlar için mükemmel bir scooter olduğu belirtildi.

Güçlü ve güven veren performansı, kullanım kolaylığı, "her yere gider" stili ile yeni Spacy'nin kullanıcısına konfor ve keyfi bir arada sunmayı vaat ettiği, Euro-3 standartlarını karşılayan enjektörlü motorunun yüksek bir performans sergilediği ve yakıt ekonomisinden ödün vermediği vurgulanan açıklamada, şunlar kaydedildi:

"Spacy'nin yenilikçi motor bağlantılarının daha yumuşak bir sürüş için titreşim hissini minimuma indiriyor. Mükemmel orantılanmış ağırlığı ise yoğun trafik koşullarında dahi kolay kullanım sağlayarak kullanıcısına yardımcı oluyor. Konforlu sele dizaynı iki kişilik kullanımlarda dahi sürücüye ve yolcuya rahat bir seyahat imkanı sunarken aynı zamanda tam boy bir kaskın rahatça sığdığı bir yükleme alanı oluşturuyor. Birbiri ile tam uyumlu çalışan süspansiyon ve fren sistemi, Spacy'nin dengeli frenleme ile güvenli şekilde durmasını sağıyor."

Açıklamada, beyaz, gümüş, füme, mavi ve siyah renk seçeneklerine sahip Spacy'nin 10 Nisandan itibaren Honda bayilerinde 4 bin 080 liradan satışa sunulacak.
Honda Spacy Scooterı satışa sunuyor Honda Spacy Scooterı satışa sunuyor Reviewed by admin on Nisan 09, 2010 Rating: 5

Hiç yorum yok

Yorum göndermek için, yorumlama biçiminden adı/URL yazan yeri seçin.Profili düzenle ekranında Ad yazan kısma adınızı yazıp devam tuşunu tıklayın.Daha sonra yorumunuzu gönderebilirsiniz.