Aprilia Mana 850 S SBS

Aprilia Mana 850 S SBS

Aprilia sayesinde motosiklet sürücüleri artık sürüş için tamamen yeni bir yaklaşım keşfedebilirler. MANA 850 S ABS , yeniliklerin habercisidir ve son derece gelişmiş, sürücü dostu bir teknolojiyle donatılmıştır. Hiçbir motosiklet bu kadar çok yönlü, proaktif ve sürüşü keyifli olmamıştı.

Tasarım

MANA 850 S ABS, seçkin ve kusursuz İtalyan tasarımıyla motosikletler arasında benzersizdir. 16 litre’lik depo, ağırlığı daha uygun şekilde dağıtmak ve motosikletin ağırlık merkezini düşürmek için normalden alçak bir seviyeye, koltuğun alt kısmına yerleştirilmiştir. Deponun “geleneksel” olarak bulunduğu yerde, kaymaya ve çizilmeye dayanıklı maddeyle kaplanmış ve bir tam yüz kaskı taşıyabilecek genişlikte bir aydınlatılmalı saklama bölmesi bulunur. Ayrıca, bölmede, bir cep telefonu gözü ve 12 V elektrik prizi vardır.

Motor

MANA 850 S ABS motoru, çift silindirli tasarımı, elektronik yakıt enjeksiyonu, yüksek tork ve daha da önemlisi klasik mekanik vites kutusunun yerini tümüyle alan ve sportif sürüş koşullarında bile yepyeni bir sürüş deneyimi sunan etkileyici şanzıman sistemiyle motosiklet dünyasında yeni ufuklar açmıştır. Mana’nın kompakt, sportif ve ekolojik 90° V twin motoru bu tür bir şanzıman için mükemmel bir bütünleyicidir. Bu motor, elektronik yakıt enjeksiyonu ve katalitik egzoz sayesinde en son Euro 3 emisyon standartlarıyla son derece uyumludur.

Aprilia Mana 850 S SBS Aprilia Mana 850 S SBS Reviewed by admin on Haziran 14, 2010 Rating: 5

Hiç yorum yok

Yorum göndermek için, yorumlama biçiminden adı/URL yazan yeri seçin.Profili düzenle ekranında Ad yazan kısma adınızı yazıp devam tuşunu tıklayın.Daha sonra yorumunuzu gönderebilirsiniz.