Aprilia RSV 4 Factory

Aprilia RSV 4 Factory

Aprilia, son on altı senede gelen 33 eşsiz unvan ve dünya yarışlarında aldığı 253 birincilik ve Superbike’da kazandığı 8 birincilik ile modern motosikletin bir miti olmayı her zaman başarmıştır. Noale’nin motorları, dünyadaki tüm dolaşımlarda deneyerek, yenileyerek ve çoğu zamanda – yapılması imkânsız görünen teknik özellikleri devrimsel nitelikte değiştirerek her zaman geleneksel olmayan çözümleri takip etmiştir.
Güçlü spor geleneği ile Aprilia, RSV4’ü, 2009 sezonunda Dünya Superbike yarışlarında Veneto markasını taşıyacak olan motoru sunuyor. Daha kâğıt üzerinde tasarım aşamasındayken yarışlar için düşünülmüş olağanüstü motor tamamıyla Noale’nin yarış departmanlarında tasarlandı ve geliştirildi.

Dört silindirli, 999 cc yarış versiyonları içindeki en yüksek seviyedeki güce sahip RSV4, 2009 Dünya Superbike da yarışacak olan devrimsel bir makine olmasının yanında Aprillia geleneğine uygun olarak her zamanki gibi yenilikçi proje ve uygulama safhalarından geçmiştir. V biçimli motor şeması, “tamamıyla” elektronik çalıştırma, hafiflik ve üstün uyum onu dünyada eşsiz kılan özelliklerinden sadece bazıları.

RSV4’ın şehir kullanımına uygun versiyonu dünya motosiklet yarışlarında elde edilen yirmi yıllık birincilikler ve bugün motosiklet Gran prixinde en gelişmiş sonuçlara ulaştıran ayrıntılardan elde edilen eşsiz ve olağanüstü teknik özelliklerden nasibini aldı. RSV4, gerçekten sahip olduğu ayrıcalıklı doğası ve benzersiz görünümüyle yarışçı olarak vücut bulmaktadır.

Aprilia RSV 4 Factory Aprilia RSV 4 Factory Reviewed by admin on Haziran 14, 2010 Rating: 5

Hiç yorum yok

Yorum göndermek için, yorumlama biçiminden adı/URL yazan yeri seçin.Profili düzenle ekranında Ad yazan kısma adınızı yazıp devam tuşunu tıklayın.Daha sonra yorumunuzu gönderebilirsiniz.