I Superbiker Motosiklet Filmi Fragmanı

I Superbiker  Motosiklet Filmi Fragmanı

Motosiklet filmlerine bir yenisi daha ekleniyor.I Superbiker (Türkçe'ye nasıl çevrilir tahmin edemiyoruz ; ben motosikletçi,ben süpermotosikletçi vs vs ) adlı filmin 2011 sonbaharında gösterime gireceği belirtilmiş.Filmin fragmanını izlediğiniz zaman konu ad uyumu zaten kendini belli ediyor ama kısaca konusunu da yazalım.

Hikaye BSB sezonunda yarışan dört motosiklet sürücüsünün etrafında dönüyor.Onlar saatte 200 mille savaşan yeni gladyatörler .Sadece tek bir şampiyon olabilir.Filmi Mark Sloper yönetiyor ve film müzikleri Phil Collin tarafından yapılıyor.

Tahminlerimiz doğru çıkarsa arşivlik bir motosiklet filmi izleyeceğiz.Tabi Türkiye'de gösterime girmesi yine de 1 seneyi bulur sanırım.

Seneye gösterime girecek olan I Superbiker adlı filmin fragmanını Türkiye'de yayınlayan ilk ve en iyi motosiklet sitesi olmakta bizi sevindiriyor :).İzeyin iyi seyirler.
I Superbiker Motosiklet Filmi Fragmanı I Superbiker  Motosiklet Filmi Fragmanı Reviewed by admin on Eylül 09, 2010 Rating: 5

Hiç yorum yok

Yorum göndermek için, yorumlama biçiminden adı/URL yazan yeri seçin.Profili düzenle ekranında Ad yazan kısma adınızı yazıp devam tuşunu tıklayın.Daha sonra yorumunuzu gönderebilirsiniz.