Al Bundy Motosiklet

Al Bundy Motosiklet


Gelmiş geçmiş en karizma en komik adamlardan biridir Al Bundy. Married with Children adlı diziyi izlemeyen yoktur sanırım. Burada  Al Bundy'yi tanıtacak değiliz tabiki. Ama motosiklet nasıl kullanılır , motosiklet tutkusu nedir, yada motosiklet kullananlar nasıl karizmatik gözükür gibi sorularınızın cevaplarını bulabilirsiniz.

Ve çok az yerde izleyebileceğiniz efsane adam Al Bundy motosiklet nasıl sürülür gösteriyor. Ayrıca Al'ın ellerine yazdıklarına dikkat . İzleyin.

Bu video hoşunuza giderse yeryüzünde Al Bundy ile yarışabilecek tek adam olan Homer Simpson'ı motosiklet sürerken izlemek isterseniz de burayı tıklayın.Al Bundy Motosiklet Al Bundy Motosiklet Reviewed by admin on Ekim 18, 2010 Rating: 5

2 yorum

  1. Video gerçekten süper ya .. Al Bundy baba adam. Motosiklet cidden çok yakışmış Al'a. Şöyle bir bölümde çekebilirlerdi . Al bu sahnelerin devamında Peg'i arkasına alır ve Marcy'lere karizma yapar. Süpersiniz ya :)

    YanıtlaSil
  2. AHAHAH bisiklet sanki ellerini bırakıyor ya :D

    YanıtlaSil

Yorum göndermek için, yorumlama biçiminden adı/URL yazan yeri seçin.Profili düzenle ekranında Ad yazan kısma adınızı yazıp devam tuşunu tıklayın.Daha sonra yorumunuzu gönderebilirsiniz.