Ducati Diavel Motosiklet

Ducati Diavel Motosiklet


Aylarca süren spekülasyonlar ve gizli fotoğraflarının yayınlanmasından sonraki büyük beklemenin ardından , Ducati Diavel motosiklet modelinin ilk defa EICMA Uluslararası Milan Motosiklet Fuarı'nda 2-7 kasım'da gösterime sunulacağı açıklandı.


Resmi sunumdan önce motosiklet modelinin resmi adını açıklayan İtalyan motor markası Ducati, yeni bir rüyayı gerçeğe dönüştürmeye hazırlanıyor. Yerel bologna dilinde yer alan şeytan - devil kelimesinin karşılığı olan Diavel kelimesini modelin adı olarak açıkladılar. Söylenişi di- a - vel şeklinde .


Diavel ismi motorun daha üretim aşamasında , üretim mühendisleri ve teknisyenler tarafından verilmiş.Motorun aynasından bakan bir kişi , bologna aksanı ile ''şeytan kadar kötü" demiş ve modelin ismi bu şekilde diavel olarak adlandırılmış.


Bu aşamadan sonra projenin lakabı Diavel olmuş ve Ducati bunu Milan Motorsiklet Show'da resmi olarak açıklamaya hazırlanıyormuş.


Diavel'in Bologna konseptine uygun olarak geleceğin motorsikleti olacağı anlatılıyormuş.Ducati çizgisine uygun olacak şekilde son yenilikler ile donatılmış.


Ve işte Ducati Diavel ...


Ducati Diavel Motosiklet'in Resmi Tanıtım Videosu

Ducati Diavel Motosiklet Ducati Diavel Motosiklet Reviewed by admin on Ekim 25, 2010 Rating: 5

1 yorum

  1. Ducati Diavel kimbilir ne zaman gelir Türkiye'ye.Sabırsızlıkla bekliyorum

    YanıtlaSil

Yorum göndermek için, yorumlama biçiminden adı/URL yazan yeri seçin.Profili düzenle ekranında Ad yazan kısma adınızı yazıp devam tuşunu tıklayın.Daha sonra yorumunuzu gönderebilirsiniz.