MINI SCOOTER

MINI SCOOTER


MINI henüz resmi açıklama yapmasa da, Paris Auto Show'da görücüye çıkacağı biliniyor. Genç yaşam stili ve hareket kabiliyetini bir araya getirmeyi amaçlayan bir tasarıma sahip bu scooterlarda, MINI arabalardakine benzer bir dizayn uygulanmış.Hareket kabiliyetini arttırmak amacıyla lityum-iyon akü kullanılmış.


Mini'nin yeni tasarımında harika özellikler mevcut. Mini scooter'da iPod veya benzer ekipmanlar ile anahtara gereksinim olmaksızın scooterı çalıştırmak mümkün. Sürüş sırasında bu akıllı telefon ekipmanı navigasyon sistemi olarak da kullanılabiliyor ; veya müzik sistemi ya da Bluetooth ile telefon olarak da kullanmak mümkün.

Tasarımda Mini Cooper 'da yer alan krom aksamlar, farlar ve aynalar bariz bir benzerlik yaratıyor. Ayrıca Mini Scooter' ın hız kadranı da oldukça geniş ve göze çarpıyor.


Mini tarafından tasarlanan iki konsept model de Paris'te gösterilecek; birinci model fuar için tasarlanmış bir model , ikinci model ise aracın spor yaşam tarzını İngiliz yaşam stili ile kaynaştıran  bir dizayna sahip. Modelin kahverengi deri selesi motorun ne kadar İngiliz olduğunu yansıtıyor.

Mini Scooter'ın yeni modellerinin daha çok resmini görmek isterseniz burayı tıklayın.

MINI SCOOTER MINI SCOOTER Reviewed by admin on Ekim 12, 2010 Rating: 5

2 yorum

  1. Mini Scooter çok tatlı olmuş. Vespa'dan daha şirin.

    YanıtlaSil
  2. Seri üretime ne zaman geçecekmiş bilen var mı ?

    YanıtlaSil

Yorum göndermek için, yorumlama biçiminden adı/URL yazan yeri seçin.Profili düzenle ekranında Ad yazan kısma adınızı yazıp devam tuşunu tıklayın.Daha sonra yorumunuzu gönderebilirsiniz.