KANUNİ MOTOR

KANUNİ MOTOR


KANUNİ MOTOR HAKKINDA HAZIRLANMIŞ GENEL BİLGİLERİN YER ALDIĞI MOTOSİKLETLER.NET SAYFASINA HOŞ GELDİNİZ.

KANUNİ MOTOR İLE İLGİLİ GEREKLİ LİNKLER:


Kanuni Motor Ürünler


Kanuni Motor Bayiler


Kanuni Motor Servisler


Kanuni Club

KANUNİ MOTOR İLETİŞİM BİLGİLERİ:


Adres : Eski İzmit Yolu Üzeri, Tepeören Mevki 34940 Tuzla - İstanbul
Telefon : 0216 581 21 21 PBX
Faks : 0216 304 05 55

Kanuni Motor Kullanıcı Destek Hattı : 0800 261 33 43
Kanuni Motor Bayi Destek Hattı : 0216 581 21 21

E-mail : kanuni@kanuni.com.tr

Kanuni Motor Web Site : www.kuralkan.com.tr

Web Site : www.stkanuni.com.tr

Web Site : www.husqvarnaturkiye.com
KANUNİ MOTOR KURUMSAL BİLGİLER:

Kanuni motor, motosiklet, moped ve scooter modelleri üretmektedir.

Türkiye'de motosiklet sektörünün kuruluşuna öncülük eden firmalardan biri de Kuralkan'dır. Türkiye'deki ilk motosiklet üretim tesislerinden birini 1994 yılında İstanbul Dudullu' da kuran Kuralkan gurubu, bu tesislerde % 100 Türk mühendis ve işçilerinin emeğiyle yüz binlerce motosiklet üretimini ve beş kıtaya ihracatını gerçekleştirdi.
İki binli yılların başlangıcından itibaren Motosiklet sektöründe başlayan baş döndürücü gelişmeler ve motosiklet sektöründe 20 yılı aşan üretim ve pazarlama deneyimi Kuralkanın  motosiklet üssü vizyonunun başlangıcı oldu.
71 milyonluk bir ülkede yüzbinlerce hatta milyonlarca motosiklet kullanıcısı hedefini ve vizyonunu taşıyabilecek şekilde planlanan Kanuni Motosiklet üssü 2006 yılında faaliyete geçti.
Sabiha Gökçen Havaalanı yakınında, 50.000 metrekare arazi üzerine kurulmuş olan tesis sektörünün en büyük Türk motosiklet fabrikası olma özelliği taşıyor.
Fabrikanın günlük üretim kapasitesi 600 motosiklet düzeyinde ve aynı zamanda 500 kişilik bir istihdam hacmine sahip.
Birçok teknolojiyi ve yeniliği bünyesinde barındırmak üzere tasarlanan fabrika bünyesinde; eğitim pisti, sürüş test alanı, depolama, montaj, dökümhaneler, dişli üretim ünitesi ve çok detaylı incelemelerin yapılabileceği bir laboratuar yer alıyor.
KANUNİ MOTOR KANUNİ MOTOR Reviewed by admin on Kasım 01, 2010 Rating: 5

4 yorum

 1. Kanuni motor hakkında gerçekten ne varsa yazmışsınız. Teşekkürler.

  YanıtlaSil
 2. 10 senelik Kanuni Motor kullanıcısıyım. Arkadaşlar kesinlikle Türkiye şartlarına en uygun motosiklet Kanuni motosiklet . Hepinize tavsiye ederim.

  YanıtlaSil
 3. Mehmet arkadaşıma katılıyorum. Kanuni motor gerçekten harika. Türkiye yollarına uygun üretiliyor. Yedek parça sıkıntısı yok. Fiyatlar oldukça uygun.Kesinlikle Türkiye için en iyi motosiklet markalarından biri belkide en iyisi bence Kanuni Motor..

  YanıtlaSil
 4. Ben de eskiden Kanuni kullanırdım ama kesinlikle tavsiye etmiyorum. He neden kullanıyordum eskiden sorusuna gelince çünkü param yoktu ve Kanuni motorlar gerçekten ucuzdu.

  Şimdi Kawasaki Ninjamla otoban şov yapıyorum :))))))))

  YanıtlaSil

Yorum göndermek için, yorumlama biçiminden adı/URL yazan yeri seçin.Profili düzenle ekranında Ad yazan kısma adınızı yazıp devam tuşunu tıklayın.Daha sonra yorumunuzu gönderebilirsiniz.