Derbi Terra Adventure 125 Motosiklet

Derbi Terra Adventure 125 Motosiklet

Terra Adventure 125, macera için yeni bir tutku. Derbi ile 125 cc kategorisinde yeni bir ufuk açılıyor. Rally ve Adventure motorlarında ilham alınan Terra Adventure şehrin dışında da yeni deneyimler yaşamak için en iyi seçenek.

Derbi, sürücülerin en zorlu yarışlarda kullanılan motosikletlerden ilham alan bir araç ile macera dünyasına girmek isteyenler için yeni bir konsept yarattı. Bu motosiklet, hem şehir içinde hem de şehir dışındaki otoyol seyahatlerinde kullanımı kolay ve çok amaçlı olmasının yanı sıra pistlerde, patikalarda ve orman yollarında seyahat için yaratılmış çok işlevli ve çevik bir motosiklet özelliklerine de sahiptir.

Yeni Terra Adventure 125, 125 cc kategorisinde ilk defa bir "Macera" estetiği sunarak yenilikçi bir stil ve konsept ortaya koymanın yanı sıra, hatlarının gücü onu ilk bakışta gerçek bir macera motosikleti gibi gösteren parçalardan gelir. Maksimum kullanım çeşitliliğini, rahatlığı, en zorlu ve riskli yollarda bile güvenliği garanti etmek için üst kaporta eki ile kombine edilen ön far koruyucusuna ve ergonomik el koruyucusuna sahiptir. Aksesuar olarak aracın yük taşıma kapasitesini artırmak için arka alüminyum bagaj eklenebilir.

Bu yeni model hem şehir içinde hem de arazide sürüş için tasarlanmıştır. Süspansiyon sistemi tamamen yenidir. Daha büyük çaplı (41 mm) ve daha uzun süspansiyonlu (175 mm) bir ön amortisörden ve motosiklete daha fazla denge ve sağlamlık sunarken yerin daha iyi kavranması için daha kolay ve rahat bir sürüşü garantileyen ayarlanabilen ön yük yaylı bir tek arka amortisörden oluşur. Bu elemanlarla, motorculara en engebeli arazilerde bile güvenli bir sürüş sunar.

Teknik Özellikleri
Terra Adventure 125
Motor
Tek silindir 4 zamanlı 4 sübaplı
Silindir hacmi
124.2 cc
Max güç
15 hp 9.250 rpm'de
Max tork
-
Besleme
Karbüratör
Soğutma
Sıvı ile
Debriyaj
Islak tip
Vites
6 vites
Arka fren
220 mm tek disk ile
Ön fren
300 mm tek disk ile
Jantlar
-
Ön lastik
İç lastikli 90/90-21"
Arka lastik
İç lastikli 130/80-17"
Uzunluk
2.192 mm
Genişlik (En geniş yer)
815 mm
Aks aralığı
1.451 mm
Sele yüksekliği
861 mm
Kuru ağırlık
121 kg
Yakıt deposu
11 lt.
En yüksek hız
-
Egzost çıkışı
Euro 3 normlarında


Fiyatı: 4200 Euro

Derbi Terra Adventure 125 Motosiklet Videosu

Derbi Terra Adventure 125 Motosiklet Derbi Terra Adventure 125 Motosiklet Reviewed by admin on Mayıs 19, 2011 Rating: 5

Hiç yorum yok

Yorum göndermek için, yorumlama biçiminden adı/URL yazan yeri seçin.Profili düzenle ekranında Ad yazan kısma adınızı yazıp devam tuşunu tıklayın.Daha sonra yorumunuzu gönderebilirsiniz.