HONDA ANF 125 i INNOVA MOTOSİKLET

HONDA ANF 125 i INNOVA MOTOSİKLET

Japon motor devi Honda'nın şirin mi şirin modellerinden biri olan Honda Anf 125 i Innova hakkında bilgilerin yer aldığı Motosikletler.net sayfasıdır.


Honda'nın eğlenceli ve güvenilir motosiklet modeli Innova 125 i , yalın görünümünün arkasında enerjik bir karaktere sahip. Pratik kullanımı ve canlı renkleriyle fark yaratan Innova, size konforlu ve ekonomik bir yolculuk deneyimi vaat ediyor. Özgürlüğe paha biçilmez denilse de Innova özgürlüğe satın alınabilir bir boyut kazandırıyor. 

Innova, yerini aldığı ünlü Super Cub’dan çok daha çekici, akılcı ve şık tasarımlı yeni nesil bir commuter.Honda Innova sürüş deneyimini son derece ekonomik ve eğlenceli bir hale getiriyor.

Çok sayıda modern özelliğe sahip olan Innova, Honda'nın ekonomik, kullanımı ve bakımı kolay, eğlenceli ve güvenilir motosikletler üretmeye yönelik felsefesine tümüyle bağlı bir motosiklet.

Videosu

HONDA ANF 125 i INNOVA MOTOSİKLET HONDA ANF 125 i INNOVA MOTOSİKLET Reviewed by admin on Mayıs 15, 2011 Rating: 5

Hiç yorum yok

Yorum göndermek için, yorumlama biçiminden adı/URL yazan yeri seçin.Profili düzenle ekranında Ad yazan kısma adınızı yazıp devam tuşunu tıklayın.Daha sonra yorumunuzu gönderebilirsiniz.