Honda CBF 150 Motosiklet

Honda CBF 150 Motosiklet

Japonya'nın dünyaya mal olmuş dev motor markası Honda'nın güçlü motosiklet modellerinden biri olan CBF 150 modeli yıllardır motosiklet tutkunları arasında bir efsanedir.Honda CBF 150 konforlu, güvenli ve pratik  sürüşü ve karizmatik bir görünüşe sahip ,  kullanacağınız ilk motosiklet hatta ilk Honda’nız olsun, yeni bir özgürlük, gurur ve kendine güven dünyasına giden kapıyı size açacak, daha büyük heyecanlara, düşlere sürükleyecek. 

Motosiklet beğenileriniz ve tercihleriniz ne olursa olsun, güçlü ve çekici CBF150’yi gördüğünüzde ona sahip olmak isteyeceksiniz. Kırmızı ve siyah olmak üzere iki farklı renk seçeneğine sahip CBF150 motosiklet, değişen gösterge paneli ve yeni eklenen devir göstergesiyle tasarımından ödün vermeden performansını gözler önüne seriyor. Kompakt yapısı ve sürüş rahatlığıyla sizi motosiklet kullanmaya çağırıyor.

150cc Honda motosiklet modellerinin başarısının sırrı, genelde büyük hacimli motosikletlerde kullanılan yüksek teknolojilerin bu motorlarda da kullanılmasındandır. CBF150 modeli çelik gibi sağlam bir motosiklet olmasının yanında mükemmel yol tutuş performansına sahiptir. Avrupa standartlarında üretilen CBF150, Euro 3 emisyon normlarını da karşılayarak sizlere ne kadar çevre dostu olduğunu gösterecek. Eğlenceli ve akılcı bir çözüm için doğru bir tercih olacak

Fiyatı

3.765

Tavsiye edilen ÖTV + KDV dahil (01 Nisan 2011 tarihinden itibaren geçerli) perakende satış fiyatıdır.


Videosu
Honda CBF 150 Motosiklet Honda CBF 150 Motosiklet Reviewed by admin on Mayıs 15, 2011 Rating: 5

Hiç yorum yok

Yorum göndermek için, yorumlama biçiminden adı/URL yazan yeri seçin.Profili düzenle ekranında Ad yazan kısma adınızı yazıp devam tuşunu tıklayın.Daha sonra yorumunuzu gönderebilirsiniz.