Honda XL 1000V Motosiklet

Honda XL 1000V Motosiklet

Honda XL 1000V Motosiklet ile uzak diyarlara dair hayallerinizi yanınıza alın ve ufka doğru yola koyulun. İster gün bitene dek doğanın içinde yüksek tepelere çıkmayı planlayın, isterseniz sadece trafiğe takılmadan stressiz bir şekilde sevdiklerine ulaşmayı, XL1000V Varadero tüm yolculuklarınızı adeta özgürlüğe doğru süzülürcesine gerçekleştiren yol arkadaşınızdır.


Honda’nın dinamik XL1000V Varadero modeli, etkileyici görünümü, güvenilirliği, uzun süreli sürüş konforunu önemli ölçüde geliştiren ayrıntılı olarak işlenmiş yenilikçi tasarım öğeleri ve sürüş kalitesi sayesinde heyecan verici kendi sınıfındaki liderliğini kullanıcılarının gözünde her geçen gün güçlendiriyor.


Çekici dizaynı ve parlak dış çizgileri ile uyum sağlayan XL1000V Varadero 3 farklı renk seçeneği ile satışa sunulmuştur. Son derece dinamik bir görünüme sahip olan Varadero ile, tüm yol şartlarının kolaylıkla üstesinden gelebilir ve her türlü ortamda gözleri üzerinize çekebilirsiniz.Performans
Varadero, güçlü ve güvenilir Vtwin motoru, uzun yol kullanımları için dizayn edilmiş konforlu selesi, sürücü ve yolcuyu rüzgardan koruyan aerodinamik ön camı ile son derece rahat bir sürüş keyfi sunar. Bozuk yok şartlarında ve performanslı kullanımlarda Honda tarafından geliştirilen ve yüksek teknolojiyle geliştirilmiş süspansiyon ve fren sistemi (ABS ve DCBS) sayesinde güvenli ve keyifli yolculuklar sizleri bekliyor.

Honda XL 100V Fiyatı

XL 1000 Varedero ABS 27.450 Lira


Honda XL 1000V Motosiklet Videosu

Honda XL 1000V Motosiklet Honda XL 1000V Motosiklet Reviewed by admin on Mayıs 15, 2011 Rating: 5

Hiç yorum yok

Yorum göndermek için, yorumlama biçiminden adı/URL yazan yeri seçin.Profili düzenle ekranında Ad yazan kısma adınızı yazıp devam tuşunu tıklayın.Daha sonra yorumunuzu gönderebilirsiniz.