Honda XL 700 Transalp ABS Motosiklet

Honda XL 700 Transalp ABS Motosiklet


Yıllar boyunca üstünlüğü tartışılmayan ve kendi kategorisinin
öncüsü Transalp, yumuşak performans ve şık tasarıma sahip olmanın yanı sıra son derece dayanıklı ve çok yönlü bir motosiklet. Mükemmel konforu ve yol tutuş özelliği her çeşit sürücüye güven verirken, düşük kullanım masrafları ve dayanıklılığı onu mükemmel bir uzun süreli yol arkadaşı haline getirir.

XL700V Transalp’in sahip olduğu maceracı tasarımı, kompakt, sportif gövdesi ve eşsiz grafikleri ile tanımlanabilir. Dar ön gövdesi, mükemmel rüzgar koruması için düzgün bir şekilde bütünleştirilmiş bir ön cam sunar. Çift ampullü ve çok reflektörlü farı mükemmel görüş alanı sağlar. XL700V Transalp, dinamik görünümünü vurgulayan yeni renk kombinasyonlarıyla (Kırmızı-Beyaz, Mavi-Beyaz) kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır.

XL700V Transalp’in kalbi 680cc yakıt püskürtmeli V-twin motorudur. Honda PGM-FI sistemi, yakıt tasarrufu, yüksek tepkili gaz hissi ve düşük egzoz emisyonları sağlarken, etkileyici bir hızlanma ve yüksek tork sunar. Kolay kontrol edilebilen yumuşak karakterli motoru ve konforlu ergonomik özellikleri ile Transalp alternatifsizdir.


XL 700 Transalp ABS Fiyatı 19.950


Videosu
Honda XL 700 Transalp ABS Motosiklet Honda XL 700 Transalp ABS Motosiklet Reviewed by admin on Mayıs 15, 2011 Rating: 5

Hiç yorum yok

Yorum göndermek için, yorumlama biçiminden adı/URL yazan yeri seçin.Profili düzenle ekranında Ad yazan kısma adınızı yazıp devam tuşunu tıklayın.Daha sonra yorumunuzu gönderebilirsiniz.