Moto Guzzi Stelvio 1200 4V NTX ABS Motosiklet

Moto Guzzi Stelvio 1200 4V NTX ABS Motosiklet

Moto Guzzi yenileştirilmiş tasarımı ve sayısız iyileştirmeleriyle, diğer maksi endurolarla birlikte Stelviyo'yla da yarışa girdi. Yepyeni bir ön cam ile sağlanan üstün aerodinamil koruma, yüksek performanslı bir motor ve yüksek yakıt deposu hacmi ile mesafe konusunda yeni bir rekor. Aynı zamanda da "NTX" NO-LIMITS versiyonu ile birlikte.

En son versiyon, motorun daha sessiz ve sorunsuz işleyişine ulaşmak için verilen özenli dikkatin sonucunu yansıtırken; elektronik kontrol, zamanlama sistemi ve soğutma sistemi de ince ayarları ile dikkat çekiyor. Tamamen yeni entegre ateşleme ve enjeksiyon ECU, tüm yanma döngüsü boyunca doğru beslenmeyi garanti etmek için iki lambda sondası tarafından gönderilen sinyalleri kullanarak gaz kelebeği kontrolüne yanıtı iyileştiriyor, yanmalara ve emisyonlara daha fazla orta seviye güç sunulmasını sağlıyor.

Orijinal bir tasarıma sahip olan Stelvio, herşeyden önce işlevsel ve çok yönlü. İkili ön far düzenine doğru uzanan son derece düzgün aerodinamik bir etki yaratan hafif kaporta ekinin içine entegre ederek yakıt deposunu yuvarlaklaştıran motosiklet şimdi çok daha çekici ve modern... Bir sonraki özellik ise Stelvio tasarımının ayırt edici bir özelliği ve önceki versiyondan miras kalan tek detay… Üst kaplama, ön cam ve entegre sinyal lambaları ile yarım kaporta eki ön ucuna daha modern, atak ve dinamik bir görüntü veriyor.

Stelvio'nun şasisinin bilinen başarısından dolayı ikili üst kiriş çerçevede, olağanüstü yüksek seviyelerde burulma sertliği verecek şekilde altı farklı noktadan motora bağlanan yüksek çekme dayanımlı çeliğe hiçbir değişiklik yapılmamış. Motor 5.800 rpm'de 113 Nm'i aşan maksimum torka ve 105 Hp'i aşan çıkışta kolaylıkla zirveye çıkıyor. Neredeyse 7.250 rpm'lik otomobil seviyesinde bir hıza ulaşıyor.

Fiyatı: 19.000 Euro

Moto Guzzi Stelvio 1200 4V NTX ABS Motosiklet Videosu
Moto Guzzi Stelvio 1200 4V NTX ABS Motosiklet Moto Guzzi Stelvio 1200 4V NTX ABS Motosiklet Reviewed by admin on Mayıs 19, 2011 Rating: 5

Hiç yorum yok

Yorum göndermek için, yorumlama biçiminden adı/URL yazan yeri seçin.Profili düzenle ekranında Ad yazan kısma adınızı yazıp devam tuşunu tıklayın.Daha sonra yorumunuzu gönderebilirsiniz.