Ana içeriğe atla

Moto Guzzi Stelvio 1200 4V NTX ABS Motosiklet

Moto Guzzi Stelvio 1200 4V NTX ABS Motosiklet

Moto Guzzi yenileştirilmiş tasarımı ve sayısız iyileştirmeleriyle, diğer maksi endurolarla birlikte Stelviyo'yla da yarışa girdi. Yepyeni bir ön cam ile sağlanan üstün aerodinamil koruma, yüksek performanslı bir motor ve yüksek yakıt deposu hacmi ile mesafe konusunda yeni bir rekor. Aynı zamanda da "NTX" NO-LIMITS versiyonu ile birlikte.

En son versiyon, motorun daha sessiz ve sorunsuz işleyişine ulaşmak için verilen özenli dikkatin sonucunu yansıtırken; elektronik kontrol, zamanlama sistemi ve soğutma sistemi de ince ayarları ile dikkat çekiyor. Tamamen yeni entegre ateşleme ve enjeksiyon ECU, tüm yanma döngüsü boyunca doğru beslenmeyi garanti etmek için iki lambda sondası tarafından gönderilen sinyalleri kullanarak gaz kelebeği kontrolüne yanıtı iyileştiriyor, yanmalara ve emisyonlara daha fazla orta seviye güç sunulmasını sağlıyor.

Orijinal bir tasarıma sahip olan Stelvio, herşeyden önce işlevsel ve çok yönlü. İkili ön far düzenine doğru uzanan son derece düzgün aerodinamik bir etki yaratan hafif kaporta ekinin içine entegre ederek yakıt deposunu yuvarlaklaştıran motosiklet şimdi çok daha çekici ve modern... Bir sonraki özellik ise Stelvio tasarımının ayırt edici bir özelliği ve önceki versiyondan miras kalan tek detay… Üst kaplama, ön cam ve entegre sinyal lambaları ile yarım kaporta eki ön ucuna daha modern, atak ve dinamik bir görüntü veriyor.

Stelvio'nun şasisinin bilinen başarısından dolayı ikili üst kiriş çerçevede, olağanüstü yüksek seviyelerde burulma sertliği verecek şekilde altı farklı noktadan motora bağlanan yüksek çekme dayanımlı çeliğe hiçbir değişiklik yapılmamış. Motor 5.800 rpm'de 113 Nm'i aşan maksimum torka ve 105 Hp'i aşan çıkışta kolaylıkla zirveye çıkıyor. Neredeyse 7.250 rpm'lik otomobil seviyesinde bir hıza ulaşıyor.

Fiyatı: 19.000 Euro

Moto Guzzi Stelvio 1200 4V NTX ABS Motosiklet Videosu

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Motor Bilgileri Krepaj Nedir

Motor Bilgileri Krepaj Nedir

Yağlamanın veya soğutmanın yetersiz kalması sonucunda pistonun dış yüzünde

segman kanallarında hatta segmanlarda ve segmanın eriyerek pistona kaynaması

ve pistonun silindir içindeki aşağı ve yukarı hareketi sonucunda silindir içinde meydana gelen ağır deformasyon.

öyle olurki slindirde aşağıdan yukarı doğru çok büyük çizikler oluşur makina çok sesli çalışır duman çok çıkar makina çalışırken takırdar.
yapılacak işlem motor sökülecek yeni piston segman takımı alınacak eğer silindir honlamayla çizgiler kaybedebiliniyorsa ucuza hallolur yoksa pistonun 0.25 veya 0.50 daha büyüğü alınır ve silindir o ölçüye tekrar rektifiye edilir.

not:içten yanmalı makinalarda pistonlar 0.25-0.50-0.75-1.0 mm diye büyür unutmayın her makina söküldüğünde mutlaka silindir kapağıda elden geçmelidir.

Kanuni Seyhan 125T Motosiklet

Kanuni Seyhan 125T Motosiklet


Kanuni Seyhan 125T Türkiye'nin en çok satılan motosiklet modellerinden biri.Teknik Özellikleri

Genel Garanti: 2 Yıl Motor Motor Tipi: Tek Silindir 4 Zamanlı
Motor Hacmi: 124 cm3
Motor Çapı: 56.5x49.5 mm
Motor Sıkıştırma: 9,0:1
Motor Soğutma: Hava soğutmalı
Maksimum Güç: 10,74 HP/8600 rpm dev/dk Aktarma Aktarma: Zincir
Şanzıman: 5 Vites  Elektrik Ateşleme: CDI
Çalıştırma: Elektrik / Pedal  Ölçüler Uzunluk: 1945
Genişlik: 940
Yükseklik:

MOTORAN - MORENO 100 Motosiklet Teknik Özellikleri

MOTORAN - MORENO 100 Motosiklet Teknik ÖzellikleriMOTOR TİPİ:Tek silindirli, 4 zamanlı SİLİNDİR HACMİ:97 ccATEŞLEME:Elektronik C.D.I.ÇALIŞTIRMA:Elektronik / Kick starterSOĞUTMA:Hava soğutmalıMAKSİMUM GÜÇ (hp/rpm):4,3/7500MAKSİMUM HIZ:75 km/h VİTES:OtomatikBUYUTLAR(bxexy)mm:1830x690x1050AĞIRLIK:92 kgYAKIT TANKI KAPASİTESİ:5,8 lt.FRENLER:Ön disk / arka kampanaLASTİK ÖLÇÜMLERİ:70/90-14 80/90-14AKÜ:12V-5 AH