Vespa GTS Super Sport Motosiklet

Vespa GTS Super Sport Motosiklet

Vespa GTS Super Sport, Vespa markasının stil, rahatlık, güvenirlik ve sağlamlılık değerlerinin bir özetidir. Vespa GTS'in zarafeti ve "Super Sport" birleşip yeni bir Vespa doğdu. Daha da sportif ve atılgan olan son model GTS SuperSport, bir tutku objesi olmak için dizayn edildi.

Bir kez daha Vespa, yelpazesini genişletmek adına yani bir görünüme kavuşmakta. Ve bu kez, hiçbir şeyden ödün vermeden, sportif karakterine vurguda bulunan yeni gövdesi ile inşa edilmekte. Vespa GTS 300 Super Sport, sadece sportif yaklaşımı ve performansı birleştirmekle kalmıyor, aynı zamanda farklılık ve karakter de sunuyor. Super Sport, tasarımı ve teknolojisi sayesinde muhteşem Vespa koleksiyonundan sportif bir klasiği yeniden yorumluyor.

Orijinal, dayanıklı, titanyum grisi çelik gövde, yeni GTS Super Sport'un dizaynını ve sağlamlılığını vurguluyor. Süspansiyon kapağı ön yayda baş döndürücü bir kırmızı renkte boyalı ki bu yeni GTS 300 Super Sport'u farklı kılmakta. Yeni ön siperlik aynı zamanda sportif kişiğini de ortaya koymakta, park lambaları krom özellikleri arttırılmış bir tarz hava girişi ile değiştirilmiş durumda. Yeni iki ton alaşımlı tekerlek jantları, geçmişteki demonte edilebilir olanları anımsatmaktadır.

Şasinin sağlamlığına ilaveten Vespa GTS 300 Super ve Super Sport, önde 120/70 ve arkada 130/70 ebatlı lastiklere sahip 12" tekerlekli bir şasi ortaya koymakta. Ön süspansiyon, mükemmel dinamik fonksiyonel özellikler ile Vespa tarihinde bir fenomen olan klasik bağlantı koluna sahiptir. Bu sistem, destek ve amortisör fonksiyonlarını birbirinden ayırmakta ve böylece doğal fren ve ileri atılma önleyiciözellik sağlamaktadır. Arkada, transmisyon karterine ve de egzost desteğine iki yaylı, ön yük ayarlanabilir hidrolik amortisörler sabitlenmiştir.

Teknik Özellikleri
GTS Super Sport 300 Teknik Özellikler
Motor
Tek silindirli 4 zamanlı 4 sübaplı
Slindir hacmi
278 cc
Max güç
22 hp 7.500 rpm'de
Max tork
22.3 Nm 5.000 rpm'de
Besleme
Enjeksiyon lambda sensörlü
Soğutma
Sıvı ile
Debriyaj
Otomatik, kuru tip santrifüjlü
Vites
Değişken kayışlı aktarım sistemi
Arka fren
220 mm disk
Jant ölçüleri
Ön: 12" x 3.00 Arka: 12" x 3.00"
Ön lastik
İç lastiksiz 120/70-12"
Arka lastik
İç lastiksiz 130/70-12"
Uzunluk
1.930 mm
Genişlik (En geniş yer)
755 mm
Aks aralığı
1.370 mm
Sele yüksekliği
790 mm
Kuru ağırlık
148 kg
Yakıt deposu
9.2 lt
En yüksek hız
-
Egzost çıkışı
Euro 3 normlarında


Vespa GTS Super Sport Motosiklet Videosu
Vespa GTS Super Sport Motosiklet Vespa GTS Super Sport Motosiklet Reviewed by admin on Mayıs 19, 2011 Rating: 5

Hiç yorum yok

Yorum göndermek için, yorumlama biçiminden adı/URL yazan yeri seçin.Profili düzenle ekranında Ad yazan kısma adınızı yazıp devam tuşunu tıklayın.Daha sonra yorumunuzu gönderebilirsiniz.