Vespa GTV Via Montenapoleone Motosiklet

Vespa GTV Via Montenapoleone Motosiklet

Vespa GTV "Via Montenapoleone" bugüne kadar üretilmiş en büyük silindir hacimli Vespaların en son versiyonudur. Ayrıca şıklığıyla tüm 300 cc silindir hacimli motorların gözdesi oldu. Bu özel ve ayrıcalıklı model, dünya modasından, sanattan ve dizayndan ilham alınarak tasarlandı. Diğer Vespalar'dan ayıran bu ayrıcalığın ve şıklığın referansı olarak "Via Montenapoleone" adını aldı.

1950'li yılların en önemli karakteristik özellikleri olan Vespa'nın şekli ve işlevi tekrar yorumlandı. GTV "Via Montenapoleone" bugün şıklığı ile göz dolduruyor. Ultra modern, güçlü 4 valflı sıvı soğutmalı motor, elektronik enjeksiyon ve Euro 3 onayı ile Vespa GTV "Via Montenapoleone" inanılmaz motor esnekliği ve gücüyle farklılığını sergilemektedir.

Vespa'nın tipik sofistike görünümü, mat siyah rengindeki GTV "Via Montenapoleone"da zafere ulaşıyor. En çok göze çarpan stil ve fonksiyon unsurları tekrar kullanılması, sokak modasında ilham alan yeni Vespa'yı tek ve değişmez bir stil ikonu yaptı. Ön çamurluk üzerinde duran far, GTV "Via Montenapoleone" klasik, orijinal Vespa'ya atıfta bulunmuştur. Gidonlarda da kullanılan sade metal borular GTV'ye farklılık katmıştır. Aynı zamanda, çıplak gidonlar GTV "Via Montenapoleone"a modern bir motosiklet görünüm sağlamıştır.

Artırılmış motor performansı, şehir içi sürüş açısından önemli olan kalkış ve hızlanmada azami performans sunmak üzere dizayn edildi. Elektrik enjeksiyon ve sıvı soğutmalı 4 valflı tek silindirli Quasar silindir hacmi, hem çap (artık 75 mm) hem de strokda (63 mm) artış sayesinde artık 278 cc. Şasinin sağlamlığına ilaveten Vespa GTV "Via Montenapoleone", önde 120/70 ve arkada 130/70 ebatlı lastiklere sahip 12" tekerlekli şasi ortaya koymakta.

Fiyatı: 8.310 Euro

Vespa GTV Via Montenapoleone Motosiklet Videosu
Vespa GTV Via Montenapoleone Motosiklet Vespa GTV Via Montenapoleone Motosiklet Reviewed by admin on Mayıs 19, 2011 Rating: 5

Hiç yorum yok

Yorum göndermek için, yorumlama biçiminden adı/URL yazan yeri seçin.Profili düzenle ekranında Ad yazan kısma adınızı yazıp devam tuşunu tıklayın.Daha sonra yorumunuzu gönderebilirsiniz.