Ana içeriğe atla

Vespa GTV Via Montenapoleone Motosiklet

Vespa GTV Via Montenapoleone Motosiklet

Vespa GTV "Via Montenapoleone" bugüne kadar üretilmiş en büyük silindir hacimli Vespaların en son versiyonudur. Ayrıca şıklığıyla tüm 300 cc silindir hacimli motorların gözdesi oldu. Bu özel ve ayrıcalıklı model, dünya modasından, sanattan ve dizayndan ilham alınarak tasarlandı. Diğer Vespalar'dan ayıran bu ayrıcalığın ve şıklığın referansı olarak "Via Montenapoleone" adını aldı.

1950'li yılların en önemli karakteristik özellikleri olan Vespa'nın şekli ve işlevi tekrar yorumlandı. GTV "Via Montenapoleone" bugün şıklığı ile göz dolduruyor. Ultra modern, güçlü 4 valflı sıvı soğutmalı motor, elektronik enjeksiyon ve Euro 3 onayı ile Vespa GTV "Via Montenapoleone" inanılmaz motor esnekliği ve gücüyle farklılığını sergilemektedir.

Vespa'nın tipik sofistike görünümü, mat siyah rengindeki GTV "Via Montenapoleone"da zafere ulaşıyor. En çok göze çarpan stil ve fonksiyon unsurları tekrar kullanılması, sokak modasında ilham alan yeni Vespa'yı tek ve değişmez bir stil ikonu yaptı. Ön çamurluk üzerinde duran far, GTV "Via Montenapoleone" klasik, orijinal Vespa'ya atıfta bulunmuştur. Gidonlarda da kullanılan sade metal borular GTV'ye farklılık katmıştır. Aynı zamanda, çıplak gidonlar GTV "Via Montenapoleone"a modern bir motosiklet görünüm sağlamıştır.

Artırılmış motor performansı, şehir içi sürüş açısından önemli olan kalkış ve hızlanmada azami performans sunmak üzere dizayn edildi. Elektrik enjeksiyon ve sıvı soğutmalı 4 valflı tek silindirli Quasar silindir hacmi, hem çap (artık 75 mm) hem de strokda (63 mm) artış sayesinde artık 278 cc. Şasinin sağlamlığına ilaveten Vespa GTV "Via Montenapoleone", önde 120/70 ve arkada 130/70 ebatlı lastiklere sahip 12" tekerlekli şasi ortaya koymakta.

Fiyatı: 8.310 Euro

Vespa GTV Via Montenapoleone Motosiklet Videosu

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Motor Bilgileri Krepaj Nedir

Motor Bilgileri Krepaj Nedir

Yağlamanın veya soğutmanın yetersiz kalması sonucunda pistonun dış yüzünde

segman kanallarında hatta segmanlarda ve segmanın eriyerek pistona kaynaması

ve pistonun silindir içindeki aşağı ve yukarı hareketi sonucunda silindir içinde meydana gelen ağır deformasyon.

öyle olurki slindirde aşağıdan yukarı doğru çok büyük çizikler oluşur makina çok sesli çalışır duman çok çıkar makina çalışırken takırdar.
yapılacak işlem motor sökülecek yeni piston segman takımı alınacak eğer silindir honlamayla çizgiler kaybedebiliniyorsa ucuza hallolur yoksa pistonun 0.25 veya 0.50 daha büyüğü alınır ve silindir o ölçüye tekrar rektifiye edilir.

not:içten yanmalı makinalarda pistonlar 0.25-0.50-0.75-1.0 mm diye büyür unutmayın her makina söküldüğünde mutlaka silindir kapağıda elden geçmelidir.

Kanuni Seyhan 125T Motosiklet

Kanuni Seyhan 125T Motosiklet


Kanuni Seyhan 125T Türkiye'nin en çok satılan motosiklet modellerinden biri.Teknik Özellikleri

Genel Garanti: 2 Yıl Motor Motor Tipi: Tek Silindir 4 Zamanlı
Motor Hacmi: 124 cm3
Motor Çapı: 56.5x49.5 mm
Motor Sıkıştırma: 9,0:1
Motor Soğutma: Hava soğutmalı
Maksimum Güç: 10,74 HP/8600 rpm dev/dk Aktarma Aktarma: Zincir
Şanzıman: 5 Vites  Elektrik Ateşleme: CDI
Çalıştırma: Elektrik / Pedal  Ölçüler Uzunluk: 1945
Genişlik: 940
Yükseklik:

MOTORAN - MORENO 100 Motosiklet Teknik Özellikleri

MOTORAN - MORENO 100 Motosiklet Teknik ÖzellikleriMOTOR TİPİ:Tek silindirli, 4 zamanlı SİLİNDİR HACMİ:97 ccATEŞLEME:Elektronik C.D.I.ÇALIŞTIRMA:Elektronik / Kick starterSOĞUTMA:Hava soğutmalıMAKSİMUM GÜÇ (hp/rpm):4,3/7500MAKSİMUM HIZ:75 km/h VİTES:OtomatikBUYUTLAR(bxexy)mm:1830x690x1050AĞIRLIK:92 kgYAKIT TANKI KAPASİTESİ:5,8 lt.FRENLER:Ön disk / arka kampanaLASTİK ÖLÇÜMLERİ:70/90-14 80/90-14AKÜ:12V-5 AH