Vespa GTV Vie della Moda Motosiklet

Vespa GTV Vie della Moda Motosiklet
Bugüne kadar üretilmiş en yüksek silindir hacimli Vespa GTV grubuna bir üye daha katıldı. Yepyeni rengiyle GTV "Vie della Moda" bugüne kadar üretilmiş en yüksek silindir hacimli Vespaların en son versiyonudur. Ayrıca şıklığıyla tüm 300 cc silindir hacimli motorların yeni gözdesi olacağı kesin. Özel ve sofistike renk seçeneği ile sunulan yeni GTV "Vie della Moda" vintage Vespaların formlarını vurgulamaktadır.

GTV "Vie della Moda" elektronik enjeksiyonlu ve Euro3 uyumlu ultra-modern ve güçlü 300 cc sıvı soğutmalı 4 valflı motoru ile yakıt tüketimini ve emisyonları önemli ölçüde kontrol eden yakıt enjeksiyonunun kullanımı sayesinde, rakipsiz bir esneklik ve duyarlılık gösterir.

GTV'nin ön çamurluğunda bulunan far eski Vespa'ları hatırlatmaktadır. Gidon da aynı şekilde-eski Vespaların basit, açıktaki metal borusu şimdi Vespa GTV "Vie della Moda"da yeniden karşımıza çıkarak, günümüzün motosikletlerinde görülen trendi yansıtıyor. İki kişilik şık ve rahat selesi orijinal Vespalardaki gibi iki ayrı oturma yerine bölünmüştür, şık borular ise siluetini vurgulamaktadır. Bu özels eri için seçilen kıpkırmızı sele, Vespa GTV "Vie della Moda" için özel olarak geliştirilen şık erik rengi ile uyum sağlamaktadır. Artık krom kaplama olan beş ispitli tekerlekler de "Vie della Moda"ya yönelik ekstra özel bir dokunuştur.

Artırılmış motor performansı, şehir içi sürüş açısından önemli olan kalkış ve hızlanmada azami performans sunmak üzere dizayn edildi. Elektrik enjeksiyon ve sıvı soğutmalı 4 valflı tek silindirli Quasar silindir hacmi, hem çap (artık 75 mm) hem de strokda (63 mm) artış sayesinde artık 278 cc. Şasinin sağlamlığına ilaveten Vespa GTV "Vie della Moda", önde 120/70 ve arkada 130/70 ebatlı lastiklere sahip 12" tekerlekli şasi ortaya koymakta.

Teknik Özellikleri
GTV "Vie della Moda" Teknik Özellikler
Motor
Tek silindirli 4 zamanlı 4 sübaplı
Silindir hacmi
278 cc
Max güç
22 hp 7.500 rpm'de
Max Tork
22.3 Nm 5.000 rpm'de
Besleme
Enjeksiyon lambda sensörlü
Soğutma
Sıvı ile
Debriyaj
Otomatik, kuru tip santrifüjlü
Vites
Değişken kayışlı aktarım sistemi
Arka fren
220 mm disk ile
Ön fren
220 mm disk ile
Ön lastik
İç lastiksiz 120/70-12"
Arka lastik
İç lastiksiz 130/70-12"
Uzunluk
1.930 mm
Genişlik (En geniş yer)
770 mm
Aks aralığı
1.370 mm
Sele yüksekliği
790 mm
Kuru ağırlık
148 kg
Yakıt deposu
9.2 lt
En yüksek hız
-
Egzost çıkışı
Euro 3 normlarında


Fiyatı: 8.310 Euro


Vespa GTV Vie della Moda Motosiklet Vespa GTV Vie della Moda Motosiklet Reviewed by admin on Mayıs 19, 2011 Rating: 5

Hiç yorum yok

Yorum göndermek için, yorumlama biçiminden adı/URL yazan yeri seçin.Profili düzenle ekranında Ad yazan kısma adınızı yazıp devam tuşunu tıklayın.Daha sonra yorumunuzu gönderebilirsiniz.