Vespa LX Touring i.e. Motosiklet

Vespa LX Touring i.e. Motosiklet

İtalyan tarzıyla, çelik gövdesi ve övünülecek şık hatlarıyla karşınızda Vespa LX. Vespa LX modeli rahatlık ve yaratıcılıkla tamamlandı ve yeni Touring doğdu. Vespa LX Touring 150 i.e. modern scooter stili ile hem uzun yolculukların hakkından geliyor hem de şehrin sokaklarında zarafetiyle dolaşıyor.

Vespa'nın kişiselleştirme özelliğiyle yola çıkılarak dizayn edildi. Standart krom kaplama koruyucular aracın sağlamlığını, ön ve arkadaki kompakt gövde kapasiteyi arttırıyor. Yuvarlak ve transparant ön cam sürücünün sürüş güvenliğini arttırıyor. Yan tarafta standart olarak bulunan ayaklık ise kolayca açılıyor ve park için en güvenilir çözümü sunuyor. Ekolojik deriden yapılan koyu kahverengi sele ise Vespa'nın yeni renkleriyle bir uyum içinde ve de Touring'in şıklığını arttırmaktadır.

Vespa LX'in ultra modern formları, en klasik Vespa tarzını yansıtan işaretlere sahiptir. Yuvarlak farlar, geniş, çelikten (Vespa'nın tüm gövdesi gibi) koruyucu bacak siperi, yeni, daha geniş ve daha biçimli sele ve dikiz aynalarında ve çamurlukta yeni krom detaylar... Tümü dünyanın en ünlü scooter'ından izler taşımakta.

Gövde daha fazla dayanıklılık ve sürüş hassasiyeti açısından bütünüyle çeliktendir. 11" ve 10" tekerlekler, klasik bir ön/arka tamburlu fren sistemi ve de süspansiyon düzeneği arkada ayırt edici özel bir ön bağlantı kolu ve ayarlanabilir bir hidrolik monoşok özelliği sağlamaktadır ki bu, Vespa LX'in teknik makyajını tamamlamaktadır.

Teknik Özellikleri
LX 150 Touring i.e. Teknik Özellikler
Motor
Tek silindir 4 zamanlı 2 sübaplı
Motor hacmi
151 cc
Max güç
12.1 Hp 8.000 rpm'de
Max tork
11.8 Nm 6.250 rpm'de
Besleme
Enjeksiyon lambda sensörlü
Soğutma
Hava ile
Debriyaj
Otomatik, kuru tip santrifüjlü
Vites
Değişken kayışlı aktarım sistemi
Arka fren
Kampanalı tip
Ön fren
220 mm disk ile
Jant ölçüleri
Ön: 11" x 2.5" Arka: 10" x 3.10"
Ön lastik
İç lastiksiz 110/70-11"
Arka lastik
İç lastiksiz 120/70-10"
Uzunluk
1.770 mm
Genişlik (En geniş yer)
740 mm
Aks aralığı
1.280 mm
Sele yüksekliği
785 mm
Kuru ağırlık
110 kg
Yakıt deposu
8.2 lt
En yüksek hız
-
Egzost çıkışı
Euro 3 normlarında


Fiyatı : 3.720 Euro

Vespa LX Touring i.e. Motosiklet Videosu

Vespa LX Touring i.e. Motosiklet Vespa LX Touring i.e. Motosiklet Reviewed by admin on Mayıs 18, 2011 Rating: 5

Hiç yorum yok

Yorum göndermek için, yorumlama biçiminden adı/URL yazan yeri seçin.Profili düzenle ekranında Ad yazan kısma adınızı yazıp devam tuşunu tıklayın.Daha sonra yorumunuzu gönderebilirsiniz.