Vespa PX 150 Motosiklet

Vespa PX 150 Motosiklet

Dünyanın en ünlü scooterının geçmiş ile günümüz arasındaki bağlantıyı simgeleyen PX, yenilenen tasarımı ve donanımıyla tekrar sokaklarda. İlk piyasaya çıkan PX modelinden itibaren otuz üç yıl geçmesine rağmen efsane hiçbir zaman sona ermedi. Otuz üç yılda tüm dünyada satılan 3.000.000'dan fazla PX'in büyük bir kısmı halen dünya sokaklarında geziyor. Bu yanlızca scooterın ünlü sağlamlığının ve güvenlirliğinin değil aynı zamanda her Vespa ile sahibi arasında kurulan sağlam bir bağın kanatıdır.

Vespa PX revize edilmiş teknik içeriği ve tarzıyla göz kamaştırıyor. Benzersiz stili, en ağır emisyon standartlarına uyum sağlayan motor ve klasik dört vites transmisyon özellikleri, Vespa PX'i seçkin ve benzersiz kılıyor. Mevcut Vespa serilerinde, PX, gidonda dört vitesli transmisyon sunan tek modelidir. Tüm modanın önüne geçen belirgin tasarımıyla, hayranları için gerçek bir gerekliliktir.

Vespa PX, otuz yıldan uzun süredir başarısında belirleyici olan sade ve şık temel çizgilerinin tamamını korumaktadır. Belirgin tarz, fonksiyonellik ve kullanım kolaylığı, çelik kaportanın efsane sağlamlığı, basit ve dayanıklı motorun güvenirliği PX'in güçlü yönlerindendir. PX'te yanlızca retro stilin keyfini çıkarmazsınız, mükemmel enstrüman paneli tasarımı, şık far ve sinyal lambaları ile sürüş konforunu da yaşarsınız.

Vespa karakterinin yapısal bir parçası olan helezon yay ve çift etkili hidrolik şok emici ile çalışır. Arkada, süspansiyon bileşenleri, aynı zamanda salınım kolu işlevi gören motor, transmisyon haznesine bağlıdır. 10" tekerlekte, 3.50" lastikler bulunmaktadır. 200 mm paslanmaz çelik ön disk freni, mükemmel modülabilite için, arkada, güçlü ve güvenilir bir 150 mm kampanalı fren ile tamamlanmaktadır. Kısacası PX'in seçilmesi, toplam sürüş zevkinin seçilmesi anlamına gelir.

Teknik Özellikleri
PX 150 Teknik Özellikler
Motor
Tek silindirli 2 zamanlı
Silindir hacmi
150 cc
Max güç
8.2 hp
Max tork
11.9 Nm 4.000 rpm'de
Besleme
Karbüratör ile kurşunsuz benzin
Soğutma
Hava ile
Debriyaj
4 vitesli ıslak tip çoklu balatalı
Vites
4 vites ile
Arka fren
150 mm kampana ile
Ön fren
200 mm paslanmaz çelik disk ile
Jant ölçüleri
Ön: 2.10" x 10" Arka: 2.10" x 10"
Ön lastik
İç lastikli 110/70-11"
Arka lastik
İç lastikli 120/70-10"
Uzunluk
1.810 mm
Genişlik (En geniş yer)
740 mm
Aks aralığı
1.260 mm
Sele yüksekliği
810 mm
Kuru ağırlık
-
Yakıt deposu
8.2 lt.
En yüksek hız
-
Egzost çıkışı
Euro 3 normlarında


Fiyatı : 3.720 Euro

Vespa PX 150 Motosiklet Videoları


Vespa PX 150 Motosiklet Vespa PX 150 Motosiklet Reviewed by admin on Mayıs 18, 2011 Rating: 5

Hiç yorum yok

Yorum göndermek için, yorumlama biçiminden adı/URL yazan yeri seçin.Profili düzenle ekranında Ad yazan kısma adınızı yazıp devam tuşunu tıklayın.Daha sonra yorumunuzu gönderebilirsiniz.